Відсоткова ставка 0.0 - 2.98% в день
Сума позики 1 000 - 15 000 руб.
Вік позичальника 18 - 75 років
Час розгляду 5 - 15 хв.
Термін 65 - 365 днів
Способи отримання На карту
Способи погашення Готівкою, На банківський рахунок, На карту
Додаткова інформація
Сума позики
1 000 - 15 000 руб.
Відсотки
0.0 - 2.98% в день
Термін
65 - 365 днів
Вік
18 - 75 років
Час розгляду
5 - 15 хв.
Погашення кредиту
Схожі пропозиції

Пройшли ті часи, коли, при виникненні фінансових труднощів, жителям Києва доводилося звертатися до родичів або друзів. Займати у них було завжди незручно, а якщо не повернути гроші в строк, то і зовсім існувала можливість втратити розташування близьких людей. Якщо виникла проблема фінансового характеру, то доцільніше взяти кредит в «MAZILLA» під невисокий відсоток – він не перевищує 2,98% в день. Отриманої суми явно вистачить на те, щоб уникнути погіршення і без того складної ситуації.

Аудиторія людей, які можуть звернутися в МФО

Одна з переваг МФО “MAZILLA” – це лояльне відношення до клієнтів. Тут ніколи не стануть з’ясовувати, для якої мети людина бере засоби. Також не потрібні поручителі і застава. Головна вимога до позичальників – це наявність паспорта України, громадянства, а також досягнутий повнолітній вік. Максимальний вік клієнта не може перевищувати 75 років. Якщо хтось має відкриті прострочення в тому або іншому банку Києва, а його кредитна історія залишає бажати кращого, то це ні в якому разі не стане причиною відмови по позиці.

Основні умови

Видаються термінові позики цілодобово. Це говорить про те, що проблема, яка виникла в будь-який час доби, може бути вирішена зараз же.

Умови кредитування наступні:

  • мінімальна сума позики становить 1 000 гривень, а максимальна – 15 000 гривень;
  • розгляд заявки відбувається не довше 15 хвилин. За 5 хвилин будуть розглянуті заявки від клієнтів, які звертаються повторно;
  • термін кредитування обмежений 365 днями. Повернути онлайн-кредити можна і раніше терміну. У такому разі доведеться переплатити менше – рівно за термін, впродовж якого гроші використовувалися;
  • відсоткова ставка 2,98% в день. Ставка може бути зменшена, якщо це чергове звернення при подальшому успішному погашенні фінансових зобов’язань перед МФО.

Як отримати і як погасити

Отримання кредиту в “MAZILLA” в Україні можливе одним з наступних способів – на банківський рахунок, готівкою і на банківську карту. Найзручніше отримати кредит на картку, що відповідає вимогам безпеки. Незалежно від способу отримання, методи оформлення залишаються однаковими. Аналогічними способами відбувається і погашення онлайн-кредитів, що зручно і цілком сучасно. Якщо мікрофінансова організація зацікавила, то заповнити заявку на позику вдасться прямо на сторінці.