Відсоткова ставка 0.01 - 1.6% в день
Сума позики 500 - 10 000 руб.
Вік позичальника 18 - 70 років
Час розгляду 10 хв.
Термін 1 - 30 днів
Способи отримання На карту
Способи погашення Готівкою, На банківський рахунок, На карту
Додаткова інформація
Сума позики
500 - 10 000 руб.
Відсотки
0.01 - 1.6% в день
Термін
1 - 30 днів
Вік
18 - 70 років
Час розгляду
10 хв.
Погашення кредиту
Схожі пропозиції

Цікавить вигідне і оперативне кредитування? Тоді вам підійде мікрофінансова компанія SOS Credit – сучасна фінустанова, що пропонує своїм клієнтам максимум вигод. Мінімальні вимоги до позичальника і лояльні умови дозволяють багатьом жителям України користуватися послугою.

Тепер щоб отримати кредит готівкою або переказом на карту, досить мати паспорт, стабільний заробіток і позитивну КІ. Можливе надання вигідних умов безробітним, учням, а також пенсіонерам.

Детально про діяльність МФО

На сайті «VyborZayma» ви можете ознайомитися з інформацією про МФО SOS Credit, включаючи юридичне найменування, юридичну адресу, а також дізнатися реєстраційний номер. Зверніть увагу, що вся інформація достовірна, так як перевірена особисто нами. Також на нашому ресурсі можна подати онлайн замовлення в СОС Кредит, вибравши відповідну функцію. Варто уточнити, що оформлення позики відбувається не на платформі «VyborZayma», а тільки на офіційному сайті фінустанови. На нього вас переадресовують в безпечному режимі через наш ресурс.

Багато хто вже встиг взяти мікропозику в цій організації і залишилися цілком задоволені сервісом. Якщо і ви хочете поповнити число задоволених клієнтів, тоді обирайте позику в SOS Credit.

Які діють умови кредитування?

До вигід МФО відноситься скорочений час розгляду заявки – до 10 хвилин, низькі процентні ставки і багато інших переваг. Про цифри варто поговорити детально.

Отже, вибираючи SOS Credit, кожен позичальник отримає:

  • 0,99% в день за користування кредитними коштами;
  • від 300 грн. (Максимальна сума кредиту – 10 тис. грн.);
  • економію часу, так як подати запит можна в онлайн режимі;
  • комфортний період користування коштами (1-30 днів);
  • гроші зручним способом (найпопулярнішими є позики на карту, які можна взяти, не виходячи з дому);
  • відсутність прихованих комісій;
  • миттєве зарахування коштів на карту після схвалення вашої кандидатури.

З огляду на всі переваги, представлену позику можна вважати однією з найбільш вигідних в Києві. Зверніть увагу ще на один плюс кредитування в організації: вік позичальника розширено і становить від 18 до 70 років. Тепер оформляти мікропозики від СОС Кредит зможуть як студенти, так і пенсіонери.

Залишилися питання? Для додаткової інформації зв’яжіться з представником фінустанови.