Відсоткова ставка 0.01 - 1.7% в день
Сума позики 100 - 10 000 грн.
Вік позичальника 18 - 70 років
Час розгляду 5 - 30 хв.
Термін 5 - 30 днів
Способи отримання На карту
Додаткова інформація
Способи погашення
Готівкою, На банківський рахунок, На карту

МФО Alexcredit – кредитна компанія, яка працює з населенням на фінансовому ринку України. Вона видає короткострокові мікропозики на карту громадянам старше 18 років, які проживають в Києві та інших населених пунктах країни. Наявність прописки, дієздатність – обов’язкові вимоги, що пред’являються до кожного позичальника.

Оформлення та прийом заявок на швидкі позики здійснюються в режимі онлайн на сайті МФО. Обробка анкет автоматизована. На розгляд однієї заяви витрачаються не більше 10 хвилин. Завдяки повній автоматизації кошти перераховуються на карти заявників цілодобово.

Якщо ви потрапили в скрутне фінансове становище, подайте онлайн замовлення в Alexcredit. Гроші гарантовано зайдуть на рахунок протягом півгодини, незалежно від часу доби, дня тижня і місця вашого знаходження. Все, що знадобиться вам для оформлення, це:

  • дебетова або кредитна карта, відкрита на ваше ім’я;
  • паспорт громадянина України;
  • телефон і гаджет з виходом в Інтернет.

Умови кредитування

Клієнтам, що оформляють першу позику в Alexcredit, доступний ліміт від 100 до 3000 гривен. Гроші в кредит видаються строком до 30 календарних днів. У міру співпраці з компанією, за відсутності прострочень, розмір позики поступово підвищується. Максимальна сума складає 10 000 гривен.

Базова процентна ставка на кредити встановлена на позначці 2%. Для позичальників, які звернулися вперше, її розмір знижений до 0,01%. У міру співпраці клієнти беруть участь в програмі лояльності. Якщо вони систематично користуються послугами кредитора, розмір процентної ставки знижується. Спочатку на 10%, потім на 15%, 20% і т. Д. Для позичальників з VIP статусом ставка знижена на 40%.

Оформлення позик: порядок, особливості, нюанси

Онлайн мікропозика в Alexcredit оформляється за такою схемою:

  • подача заявки – анкета заповнюється на сайті МФО, в неї вносяться особисті дані, інформація про працевлаштування, номер і реквізити карти;
  • обробка – перевіряється КІ позичальника, проводиться верифікація фінансового інструменту;
  • підписання договору – угода укладається в особистому кабінеті клієнта в електронному вигляді;
  • переказ коштів – гроші надходять на карту після підписання угоди.

Це важливо! Умовами співпраці з Alexcredit передбачена пролонгація договору – продовження кредиту на строк до 30 днів. Для активації послуги позичальникові спочатку необхідно погасити відсотки по поточній позиці. Тільки після цього він зможе оформити пролонгацію через особистий кабінет.