Відгуки про компанію Alexcredit


ЄДРПОУ 41346335
Юридичне найменування ТОВ «АЛЕКСКРЕДИТ»
Юридична адреса 49041, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Соборний район, вул. Стартова, б. 9-А
Телефон: 11
  1. Чула від друзів, що хороша компанія. Сама пробую користуватись вперше.

    Ірина Киев 19.04.2018
Ваша оценка:
Додайте відгук про МФО

Згоден з обробкою моїх персональних даних відповідно до політикі конфіденційності

АлексКредит надає короткострокові кредити населенню на вигідних умовах. Офіс компанії зареєстрований в Києві, але скористатися послугами фінансового центру можна у будь-якому місті України. Оформлення заявки в AlexCredit здійснюється в режимі онлайн, що дозволяє клієнтові отримати рішення без особистої присутності в офісі. В результаті позичальник може істотно заощадити час на збір документів. Якщо порівнювати онлайн-кредити AlexCredit із стандартною процедурою банківського кредитування, можна виділити декілька важливих моментів, які для позичальника нерідко стають вагомим аргументом на користь мікрофінансування :

  • відсутність прив’язки до місцерозташування офісу;
  • зручний графік погашення і невисока процентна ставка;
  • мінімальний термін узгодження заявки;
  • відсутність строгих вимог до розміру доходів.

Позика в AlexCredit оформляється в режимі онлайн. При цьому заявку через сервіс можна подати у будь-який час доби. Процедура узгодження для клієнта абсолютно безкоштовна.

Як отримати гроші в АлексКредит

Заповнюючи анкету, будьте уважні, вносіть коректну інформацію. Перевіряючи кандидатуру позичальника, більшість мікрофінансових центрів проводять ретельний аналіз, використовуючи електронні бази. Якщо ви допускали прострочення або у вас є непогашені кредити, обов’язково вкажіть це. Наявність діючих кредитів на ухвалення рішення може ніяк не вплинути, а ось неправдиві дані – це вже привід відмовити. Якщо у вас є закриті договори, також рекомендуємо цю інформацію вказати. Позитивна кредитна історія може виявитися додатковим аргументом на вашу користь. На сайті сервісу ви знайдете відгуки про компанію AlexCredit, можливо вони стануть корисними для вас в процесі оформлення заявки.

Способи перерахування грошей

У АлексКредит вам запропонують декілька варіантів перерахування коштів. Якщо ви зацікавлені в отриманні кредиту на карту, пропишіть реквізити карткового рахунку в анкеті. При перерахуванні коштів додаткову плату центр не стягує, а ось з боку банку можливе зняття комісії за переведення у готівку грошей згідно з тарифною сіткою банку. Тому заздалегідь поцікавтеся розміром цій комісії. Якщо вам зручний інший спосіб отримання позики, вибирайте будь-який відповідний із запропонованих центром.

Найти МФО или займ...
RURU UAUA