Відсоткова ставка 0.01 - 1.6% в день
Сума позики 500 - 15 000 грн.
Вік позичальника 18 - 65 років
Час розгляду 6 хв.
Термін 1 - 30 днів
Способи отримання На карту
Додаткова інформація
Способи погашення
Готівкою, На банківський рахунок, На карту

Сьогодні в Києві працює безліч МФО, які пропонують різні види кредитів. Однак далеко не у всіх організаціях можна знайти вигідні умови кредитування. Сервіс «VyborZayma» зібрав найбільш повний каталог позик, щоб ви змогли просто та вигідно взяти кредит готівкою в офісі фінустанови. Також на ресурсі є безліч універсальних кредитних програм, що дозволяють отримати дистанційно позики на карту, не покидаючи комфортних умов вдома, робочого офісу або кафе.

Мікропозики від Мілоан та їх переваги

Серед сотні актуальних кредитних пропозицій варто звернути увагу на МФО Miloan. Установа зарекомендувала себе з хорошого боку, популярна серед безлічі клієнтів по всій Україні. Позичальники залишилися задоволені злагодженою роботою МФО, яка на даний момент надає наступні можливості:

  • невисокий відсоток за користування кредитом (від 0% до 1.6%);
  • віддалене оформлення запиту та зарахування коштів (проходить в режимі онлайн);
  • оптимальний розмір фінансів (максимальна сума кредиту – 7 тис. грн., а мінімальна – 500 грн.);
  • кілька способів повернення коштів (на рахунок, карту, готівкою);
  • оперативний розгляд запиту (знадобиться всього 6 хвилин).

Оформлення позики від Мілоан доступно тільки для позичальників віком від 18 до 65 років. Мікрофінансова компанія Miloan має високий відсоток схвалення заявок, так що ви маєте всі шанси вже сьогодні отримати кредит.

Як подати запит на кредитування?

Є кілька варіантів отримання коштів. Один з них – оформлення на офіційному сайті організації. Щоб подати онлайн замовлення в Мілоан, клікніть по спеціальній іконці на цій сторінці (вона підписана «Отримати позику на сайті МФО»). Потім вас переадресовують на сайт, де можна взяти позику в Miloan. Введіть інформацію про себе та чекайте результату віддаленої співбесіди. Кредитор через кілька хвилин сповістить вас про своє рішення. При позитивній відповіді кошти будуть зараховані на вашу карту.

Крім зазначеного вище варіанта, можна скористатися ще більш зручним способом. Платформа «VyborZayma» розширила свій функціонал, пропонуючи взяти мікропозику в обраній компанії прямо на сторінках власного сервісу. Тут ви можете подати запит без зайвих переходів та кліків. Зверніть увагу на введену вами інформацію, перевірте її додатково, щоб не було помилок. Помилка при заповненні може стати причиною відхилення вашої заявки.