Відсоткова ставка 0.001 - 2% в день
Сума позики 400 - 10 000 руб.
Вік позичальника 18 - 60 років
Час розгляду 15 хв.
Термін 1 - 27 днів
Способи отримання На карту
Способи погашення Готівкою, На банківський рахунок, На карту
Додаткова інформація
Сума позики
400 - 10 000 руб.
Відсотки
0.001 - 2% в день
Термін
1 - 27 днів
Вік
18 - 60 років
Час розгляду
15 хв.
Погашення кредиту
Схожі пропозиції

Ситуація, коли терміново знадобилися гроші, а готівки не вистачає – знайома багатьом жителям України не з чуток. Справитися з проблемою без сторонньої участі буває досить проблематично. Щоб не зв’язуватися з банками і не просити в борг у знайомих, найзручніше оформити онлайн мікропозику і отримати гроші на власну карту. Саме такий вихід із ситуації пропонує своїм клієнтам МФО КредітКаса, яка займається кредитно-фінансовим обслуговуванням жителів Києва та інших міст країни.

Порядок надання кредитних послуг

Коли терміново необхідні гроші на карту, позику в КредітКаса можна розглядати як зручний спосіб впоратися з нестачею коштів. Серед відмінних рис, що характеризують швидкі позики від CreditKasa можна виділити:

  • прозорість умов фінансування клієнтів без будь-яких прихованих відсотків та зборів;
  • можливість попередньої оцінки рівня очікуваних витрат, які провокує оформлення позики;
  • відсутність тривалого очікування і черг, мікропозики на карту надходять в автоматичному режимі;
  • право позичальника відправити онлайн заявку в КредітКаса і отримати гроші в кредит, не відходячи від комп’ютера.

Хто має право на мікрокредит

МФО CreditKasa пропонує доступні позики українцям, які досягли на момент звернення за грошима віку повноліття. Для доступу до фінансових послуг необхідно мати мобільний номер і електронну пошту. Способом ідентифікації особистості служить передача паспортних даних та індивідуального номера податкового обліку (ІІН). Обов’язковий інструмент розрахунку – банківська кредитна картка, оформлена на ім’я заявника. Такі значимі для банків фактори, як наявність доходу, постійне працевлаштування, позитивна кредитна історія не мають визначального впливу на рішення кредитора.

Умови кредитного обслуговування

Доступні позичальникам умови кредитування безпосередньо залежать від кредитного рейтингу і статусу клієнта: чим вище рівень довіри клієнта, тим м’якше і вигідніше виявляються умови обслуговування. Стандартна програма МФО передбачає видачу клієнту позики в розмірі до 10 тисяч гривень на період до 27 днів. Право на пролонгацію позики дозволяє збільшити термін використання коштів. Ставка по кредиту служить компенсує фактором і допомагає кредитору знизити власні ризики, за рахунок чого кредити МФО не слід розглядати як спосіб усунення серйозних і тривалих фінансових проблем.