Відсоткова ставка 0.01% в день
Сума позики 100 - 3 000 руб.
Вік позичальника 18 - 70 років
Час розгляду 10 хв.
Термін 1 - 35 днів
Способи отримання На карту
Способи погашення Готівкою, На банківський рахунок, На карту
Додаткова інформація
Сума позики
100 - 3 000 руб.
Відсотки
0.01% в день
Термін
1 - 35 днів
Вік
18 - 70 років
Час розгляду
10 хв.
Погашення кредиту
Схожі пропозиції

Реальна практика кредитування в Україні показує, що найскладніше отримати перший кредит – впливає відсутність досвіду, позитивної історії, необхідних документів. Фінансові компанії нового типу значно полегшують життя новим позичальникам, пропонуючи оформити кредит швидко, на пільгових умовах.

Оперативні мікропозики від MyCredit

Порівнюючи банківські кредити і фінансові програми МФО, потрібно відзначити різний підхід до кредитування – більш гнучкі мікрофінансові організації працюють в форматі онлайн, пропонуючи клієнтам швидкість і комфорт замість бюрократичної тяганини.

Кредитні продукти відрізняються доступністю і оперативністю – практично кожні 4 претендента з 5 можуть взяти позику в MyCredit протягом рівно 20 хвилин, саме стільки займає автоматизована перевірка клієнта.

Для новачків в МФО MyCredit передбачені великі пільги:

  • перша позика за мінімально можливою ставкою 0,01%;
  • відстрочка платежу на 3 дні;
  • оформлення без скан-копій – тільки за даними паспорта та ІПН.

Основи вигідного співробітництва

Дізнатися про актуальні пропозиції від Майкредит можна за допомогою інформаційного порталу «VyborZayma», де для порівняння на одній сторінці представлені найбільш привабливі кредитні продукти в Україні, а також рейтинги компаній та відгуки їхніх клієнтів. Продуманий сервіс дозволяє швидко оцінити основні параметри – граничні суми позик у гривні, терміни, зручність та різноманітність способів отримати гроші, та відразу подати онлайн замовлення, не залишаючи сторінки.

Постійним клієнтам на mycredit.ua взяти гроші в борг ще простіше – для них діють особливі умови кредитування та програми лояльності:

  • бонусна система;
  • постійні знижки та акції;
  • доступні промокоди;
  • збільшення доступної суми до 10000 грн;
  • програми з кэшбэком;
  • підтвердження заявки в автоматичному режимі;
  • можливість отримати кошти миттєво при наявності банківської карти.

Зручний формат онлайн

Переваги віддаленого сервісу Майкредит очевидні – це реальна можливість оформити всі необхідні процедури за один день в будь-якій точці країни, від Києва до околиць. Щоб отримувати позики в МФО на пільгових умовах, необхідна реєстрація – всі наступні операції доступні в особистому кабінеті. Точне і детальне заповнення анкети збільшує вірогідність схвалення і шанси узяти велику суму і – після подання заявки до заповітного моменту перерахування грошей залишаться у буквальному розумінні лічені хвилини.