Відсоткова ставка 1.9% в день
Сума позики 500 - 15 000 руб.
Вік позичальника 18 - 70 років
Час розгляду 5 - 10 хв.
Термін 65 днів
Способи отримання На карту
Способи погашення На банківський рахунок, На карту
Додаткова інформація
Сума позики
500 - 15 000 руб.
Відсотки
1.9% в день
Термін
65 днів
Вік
18 - 70 років
Час розгляду
5 - 10 хв.
Погашення кредиту
Схожі пропозиції

МФО «ГРОШІ ВСІМ» – вигідні і швидкі онлайн-позики в Україні

Сьогодні вирішення фінансових питань стало для багатьох людей простим і швидким. На ринку кредитування України працює багато МФО, які видают кредити на картку в режимі онлайн. Серед компаній, які заслужили довіру клієнтів, українська мікрофінансова компанія «ГРОШІ ВСІМ». Вона видає позики з мінімальними обмеженнями і буквально за 15 хвилин.

Оформлення онлайн-позики в МФО: нюанси і переваги

Взяти кредит в «ГРОШІ ВСІМ» можуть всі громадяни України,  якщо вони досягли 18-річного віку. Також компанія оформляє позики людям пенсійного віку, до 70 років. Сума виданих кредитів варіюється від 500 до 15 тисяч гривень. Позикові кошти перераховуються на банківську картку, клієнт знімає гроші готівкою і користується ними визначений  угодою термін – максимально 65 днів. Також сервісом передбачена можливість користуватися позикою необмежений час, за умови внесення кожні 10 днів оплати відсотків. Це дуже зручно для людей, які сумніваються, чи зможуть вони повернути гроші в зазначений в договорі термін.

Що потрібно для отримання кредиту онлайн в «ГРОШІ ВСІМ»

  • Онлайн-позики видаються лише громадянам України. Для оформлення знадобиться паспорт з пропискою, банківська картка і контактний номер телефону.
  • При першому зверненні можна розраховувати на суму до 3 000 грн., при повторному можна подавати заявку на суму до 15 000 грн.
  • Оплата кредиту через інтернет здійснюється через платіжні системи MasterCard і Visa, що гарантує клієнтам конфіденційність і повну безпеку здійснення платежу.
  • Щоб отримати гроші на карту прямо зараз, потрібно буде пройти просту реєстрацію на сайті компанії, заповненити анкету, оформити заявку із зазначенням потрібної суми, отримати смс зі схваленням заявки, прийняти умови договору і через 5 хвилин гроші будуть на вашій карті.

“ГРОШІ ВСІМ” пропонуємо легко і швидко оформити онлайн-позики на банківську картку, не вимагаючи ідеальної кредитної історії і документів про доходи.