Відсоткова ставка 0.01 - 2% в день
Сума позики 200 - 14 999 руб.
Вік позичальника 18 - 71 років
Час розгляду 15 хв.
Термін 2 - 30 днів
Способи отримання Готівкою На карту
Способи погашення Готівкою, На карту
Додаткова інформація
Сума позики
200 - 14 999 руб.
Відсотки
0.01 - 2% в день
Термін
2 - 30 днів
Вік
18 - 71 років
Час розгляду
15 хв.
Погашення кредиту

Потрібно терміново взяти гроші в борг? Не знаєте, де їх знайти в Києві? Тоді рекомендуємо звернути увагу на вигідну кредитну пропозицію від МФО Глобал Кредит. Вам знадобиться всього 15 хвилин на те, щоб організація розглянула онлайн замовлення і схвалила кандидатуру позичальника.

Переваги онлайн-кредитування від Глобал Кредит

Тільки тут ви можете отримати наступні плюси:

  • найнижчу відсоткову ставку (всього від 0,01% в день);
  • оптимальну суму коштів (від 200 до 14999 грн.);
  • доступ до дистанційного оформлення, не виходячи з дому;
  • зручний спосіб отримання коштів (зараховуються мікропозик на карту або отримання грошей готівкою в офісі організації);
  • комфортний період користування фінансами (від 2 днів до 4 тижнів).

Претендувати на мікропозики від Глобал Кредит можуть особи з 18 років, але не старше 71 року. МФО також потурбувалося і про повернення коштів. Борг можна повернути декількома способами.

Кредитування на сервісі «VyborZayma»

Простота і доступність оформлення позики допоможе істотно заощадити власний час, а також нерви. Забудьте про нескінченні черги, збір величезної кількості документів, пошук поручителів, тривалу перевірку кредитоспроможності і інші недоліки, які мають традиційні банківські кредити. Завдяки нашому ресурсу можна всього за декілька хвилин знайти відповідний кредит в одній з найширших в Україні каталогів позик.

Перед вами сервіс, на якому можна отримати важливі відомості про мікрофінансову організацію. Крім того, вам потрібно буде прикласти мінімум зусиль, щоб оформити кредит. Прямо на нашому сайті можна подати заявку на позики в МФО.

Як подати запит прямо зараз?

Кілька простих кроків – і ви зможете отримати гроші. Наша платформа пропонує два варіанти оформлення позики. Перший – оформлення її на офіційному сайті МФО. Щоб там взяти позику в Глобал Кредит, дотримуйтесь інструкцій на екрані, заповнюйте особисту інформацію, а також вибирайте відповідні умови кредитування. Надсилайте запит і чекайте. Через 15 хвилин ви отримаєте рішення від кредитора. Клієнти відзначають, що зазвичай на цей процес йде ще менше часу.

Є і другий варіант подачі запиту – на нашому сайті. Для цього ознайомтеся з інформацією про фінустанову і відразу починайте оформлення. За допомогою повзунків вибирайте умови, а також вводите особисті дані у відповідні поля.