Відсоткова ставка 0.548 - 1.86% в день
Сума позики 1 000 - 15 000 руб.
Вік позичальника 18 - 75 років
Час розгляду 30 - 1440 хв.
Термін 14 - 790 днів
Способи отримання Готівкою
Способи погашення На банківський рахунок
Додаткова інформація
Сума позики
1 000 - 15 000 руб.
Відсотки
0.548 - 1.86% в день
Термін
14 - 790 днів
Вік
18 - 75 років
Час розгляду
30 - 1440 хв.
Погашення кредиту
Схожі пропозиції

Вам не вистачило грошей до зарплати, а взяти в борг необхідну суму ніде? У таких ситуаціях багато жителів Києва сьогодні використовують мікрофінансову систему кредитування. Організації, що працюють в цій системі, надають свої послуги онлайн, тому співпрацювати з ними дуже зручно.

Особливості роботи МФО

Оформлення позики в подібних організаціях відбувається дуже швидко. Щоб оформити кредит в такій організації, позичальник не повинен навіть особисто зустрічатися з представниками кредитора. Спілкування сторін в цих ситуаціях відбувається дистанційно, що дозволяє заощадити масу часу. Щоб подати заявку на видачу кредиту, позичальникові достатньо зв’язатися з кредитором через інтернет. Цей спосіб спілкування є найсучаснішим і дуже зручним, тому онлайн мікропозики стають з кожним днем все більш популярними.

Позики від Експрес Фінанс

Багато громадян України, періодично позичають гроші в МФО, віддають свою перевагу співпраці з компанією Експрес Фінанс. Українська МФО Експрес Фінанс працює на ринку мікрофінансування не перший рік.

Клієнти компанії мають можливість отримувати позики на карту на суму до 15 000 гривень. Розмір мінімального кредиту складає 1 000 гривень. У компанії привабливі умови кредитування. При використанні її послуг відмови майже не зустрічаються.

Послуги нашого сервісу

Швидко оформити позику в Експрес Фінанс вам допоможе наш онлайн-сервіс. Наш портал був створений спеціально для підбору кредитних продуктів, пропонованих сучасним ринком мікрокредитування. У числі наших партнерів – багато українських МФО. Ми співпрацюємо з перевіреними, надійними компаніями, що пропонують своїм клієнтам абсолютно прозорі кредитні продукти. Тому наші клієнти можуть не побоюватися обману. Використовуючи наш онлайн-сервіс, ви отримуєте гарантію надійності та прозорості укладаємої угоди.

Переваги нашого порталу:

  • багато варіантів вибору;
  • робота через інтернет;
  • видача кредитів без довідок про зарплату, поручителів і застав;
  • швидкий розгляд заявок.

Компанія Експрес Фінанс – перевірений, надійний кредитор, який видає позики без додаткових гарантій і підтвердження платоспроможності. Тому отримання позикових коштів в цій компанії не відніме у вас багато часу. Просто виберіть відповідний позику, складіть заявку на отримання грошей і дочекайтеся її схвалення.