Відсоткова ставка 0.01 - 1.5% в день
Сума позики 500 - 10 000 грн.
Вік позичальника 20 - 65 років
Час розгляду 2 - 5 хв.
Термін 5 - 30 днів
Способи отримання На карту
Додаткова інформація
Способи погашення
Готівкою, На банківський рахунок, На карту

Мікрокредитування надійно увійшло в наше життя. Завдяки йому рядовим жителям Києва вдається швидко вирішувати невеликі фінансові труднощі. Однією з організацій, яка спеціалізується на видачі позик, з якої слід мати справу, є «E-cash». За декілька років роботи вона змогла заслужити позитивну репутацію. Кількість жителів країни, що звернулися до неї, росте з кожним днем. Всі вони позитивно відгукнулися про цю фінансову структуру.

У чому причина величезної затребуваності послуг МФО

Головна причина – це сумлінність. МФО «E-cash» видає швидкі кредити під строго визначений відсоток, не прибігаючи до практики комісій. Переплачувати що-небудь заздалегідь зазначеної суми не доведеться. Інші фактори широкої затребуваності послуг МФО наступні:

  • простота. Сайт організації має інтуїтивний інтерфейс. Умови описані дуже детально. Якщо у потенційних клієнтів виникли питання, то вони можуть бути адресовані фахівцям служби підтримки;
  • мінімум документів. Для того щоб взяти кредит в «E-cash», потрібно пред’явити лише паспорт. Даний документ гарантовано є у кожного резидента країни, якому виповнилося 18 років;
  • зручний спосіб отримання. Може бути перерахований швидкий кредит на банківську карту, на банківський рахунок, а також видано готівкою в офісі організації. Із способом отримання коштів визначається позичальник;
  • високий відсоток схвалених заявок. Він наближається до 98%. Якщо людина звертається вперше або повторно, і вона правильно вказала відомості про себе, то на отримання кредиту в МФО вона може розраховувати в повній мірі.

Порядок оформлення позик

Оформляються позики в МФО “E-cash” на сайті за наявності паспорта України. Тут можна буде знайти “кредитний калькулятор”, який покаже, скільки доведеться переплатити, оформивши ту або іншу суму у борг. При відповідності умовам можна заповнити заявку. Вона містить декілька рядків – це відомості про себе, номер паспорта і номер банківської карти. Мине буквально півгодини і менеджер повідомить про рішення.

Погашення заборгованості

Загалом, від подачі заявки до отримання коштів пройде не більше години. Після надходження кредиту на карту, на рахунок або при отриманні готівкою, можна тут же вирішити свої фінансові труднощі. Не можна забувати про зобов’язання, що виникли у жителя Києва перед мікрофінансової організацією. Повернення онлайн-кредитів відбувається одним з наступних способів – переказом на рахунок компанії, погашенням в банку або за допомогою терміналу самообслуговування.