Відсоткова ставка 1.9% в день
Сума позики 500 - 15 000 руб.
Вік позичальника 18 - 70 років
Час розгляду 15 хв.
Термін 65 - 365 днів
Способи отримання На карту
Способи погашення Готівкою, На банківський рахунок, На карту
Додаткова інформація
Сума позики
500 - 15 000 руб.
Відсотки
1.9% в день
Термін
65 - 365 днів
Вік
18 - 70 років
Час розгляду
15 хв.
Погашення кредиту
Схожі пропозиції

Різноманітні форс-мажорні обставини можуть стати причиною того, що виникне необхідність в екстрених грошових вливаннях. І добре, якщо на цей випадок припасений «надзвичайний запас». А що робити, якщо таких недоторканних резервів немає або їх недостатньо? Дехто вирушать на уклін до родичів або колег, в надії перехопити трохи грошей. Але сьогодні все менше людей готові позичати власні кошти без будь-яких гарантій.

В цьому випадку можна звернутися за допомогою в МФО CreditOn. Тут не стануть вимагати довідок про зарплату і застави – досить просто ввести свої паспортні дані в спеціальну анкету.

Мікропозики від CreditOn

Популярність мікрофінансових організацій в Україні зростає з кожним днем. За статистичними даними кожна друга позика видається саме цими компаніями. Такі результати цілком закономірні, адже людині набагато зручніше отримати гроші всього за 15 хвилин в режимі онлайн, ніж витратити кілька годин або навіть днів, претендуючи на банківські кредити. Всі операції проводяться через інтернет, в комфортній домашній обстановці.

Щоб взяти позику в CreditOn, не потрібно шукати поручителів, бігати за довідками про зарплату в бухгалтерію, чекати схвалення кілька днів. Позики в МФО Кредітон видаються навіть тим, у кого не зовсім «чиста» кредитна історія. Тому такий спосіб запозичення стає іноді єдиним доступним для деяких позичальників.

Адже оформити кредит в банку Києва, маючи за плечима невдалий позиковий досвід, практично неможливо. До того ж клієнтами МФО можуть стати навіть студенти, пенсіонери, безробітні – та категорія громадян, якій зовсім не раді в кредитних відділах банків.

Умови кредитування в МФО Кредитон

Отримати гроші в CreditOn.ua можна в національній валюті України – гривнях. Для цього необхідно залишити замовлення на сайті сервісу «VyborZayma» і дочекатися схвалення кредитора. Умови надання позик:

  • доступна сума позики – від 1 тис. до 10 тис. грн .;
  • позикова ставка в день – від 1,9%;
  • термін тривалості договору – від 1 до 12 тижнів;
  • вік потенційного клієнта – від 18 до 70 років.

Взяти гроші в борг можна на карту, готівкою або банківським переказом. На сайті сервісу «VyborZayma» представлені кращі МФО, які готові надати кошти протягом декількох хвилин в будь-який час доби. Не варто переживати, якщо грошові проблеми застали вас зненацька – поспішайте на сторінки нашого сайту і підбирайте відповідного кредитора!