Відсоткова ставка 0 - 2% в день
Сума позики 300 - 10 000 руб.
Вік позичальника 18 - 75 років
Час розгляду 3 - 20 хв.
Термін 7 - 65 днів
Способи отримання Готівкою На карту
Способи погашення Готівкою, На карту
Додаткова інформація
Сума позики
300 - 10 000 руб.
Відсотки
0 - 2% в день
Термін
7 - 65 днів
Вік
18 - 75 років
Час розгляду
3 - 20 хв.
Погашення кредиту
Схожі пропозиції

МФО Быстрозайм – компанія, в якій ви зможете оформити кредит в межах України за лічені хвилини. Організація надає гроші “до зарплати” двома способами – онлайн та в відділеннях. Перший варіант доступний користувачам Інтернету цілодобово, перераховуються позики на карту відразу ж після схвалення заявки. Другий – підходить для клієнтів, що вважають за краще отримувати готівку з рук в руки. В цьому випадку засоби видаються щодня в робочий час.

Представництва МФО відкриті в дев’яти обласних центрах та великих містах країни. Найближча до Києва філія функціонує в м. Біла Церква. Дізнатися, чи є відділення в конкретному місті можна на сайті організації у відповідному розділі.

Позика в Быстрозайм: кому доступна, на яких умовах?

Умови кредитування в МФО прості, прозорі та зрозумілі. Компанія Быстрозайм співпрацює з усіма громадянами країни від 18 до 75 років, у яких оформлена реєстрація та є стабільне джерело доходів. Гроші в МФО видаються при наявності паспорта, ІПН (збирати довідки про доходи, залучати поручителів або надавати заставу не потрібно). Онлайн мікропозики перераховуються на карту, тому крім основних документів, заявнику необхідний особистий пластик будь-якого банку, що працює на українському фінансовому ринку.

Видача та оформлення позики здійснюється на наступних умовах:

  • доступна сума кредиту – 300 – 10 000 грн .;
  • термін надання коштів – від 7 до 30 днів;
  • ставка за відсотками – до 2% в день;
  • можливість пролонгації – продовження договору здійснюється при повному погашенні відсотків, що набігли за період не більше 30 днів.

Додаткові можливості

Для постійних клієнтів період кредитування в компанії Быстрозайм продовжений до 60 днів. Для них також діє програма лояльності, за допомогою якої поступово знижується розмір щоденної ставки. Чим частіше позичальник користується послугами МФО, тим вигідніше для нього стає отримання позик. Особливі умови передбачені для пенсіонерів та студентів. У відділеннях скористатися пільгами під час проведення акцій можна тільки при пред’явленні відповідних документів. На сайті, заповнюючи заявку онлайн, необхідно прикріпити кольорові фото посвідчення.

Якщо ви раніше отримували відмови в банках, це не означає, що вам не нададуть кредит в МФО. У Быстрозайм кількість схвалюваних заявок перевищує 90% -ий бар’єр. Близько 5% з числа заявок відхиляються унаслідок некоректного заповнення анкет і відсутності повної інформації.