Відгуки про компанію CashUP


ЄДРПОУ 40656526
Юридичне найменування ТОВ ФК «АФІНАЖ»
Юридична адреса Київ, вул. Тополева, 4, офіс 19
  1. швидко, надійно

    Світлана Киев 21.04.2018
Ваша оценка:
Додайте відгук про МФО

Згоден з обробкою моїх персональних даних відповідно до політикі конфіденційності

CashUP – кредити вигідно для всіх

Щоб отримати кредит, не обов’язково звертаться у банк. Ці установи вимагають великий комплект документів, що гарантують виконання боржником зобов’язань. Далеко не завжди у потенційної заставниці є майно, яке він готовий оформляти в заставу або стабільну високу заробітну плату. Ви можете отримати кошти в мікрокредитній організації Каш Ап – це буде робитись набагато швидше і простіше, ніж через банківську установу.

Умови кредитования в компании CashUP

Вам достатньо бути дієпособним громадянином, щоб отримати гроші. Онлайн-кредит в МФО CashUP оформляется без особистої схеми заборгованості в організації. Механізм видачі засобів повністю автоматизований і здійснюється через всесвітню паутину. Ви можете отримати в Києві чи іншому місті переказ з 50 до 50 000 гривень, при цьому витратив мінімум часу. В компанії Кеш Ап Вам потрібно:

  • Внесення в установлену форму особистих даних;
  • Визначення оптимальних умов кредиту;
  • Своєчасність возврата средств.

Вибирайте відповідний період повернення грошей – чим швидше ви це зробите, тим менше комісії за користування засобами потрібно буде оплатити. Можна отримати гроші в Кеш Ап на період від одного тижня до року. Система онлайн Кеш Ап видає кредити:

  • Через банковський трансфер;
  • На картку банку;
  • Готівкою в офісі в Києві.

Компанія надає можливість отримувати кошти навіть особам, з поганою кредитною історією. Умови отримання кредиту можна завантажити на російській мові на офіційному сайті організації. Механізм співпраці з кожним клієнтом чітко відлагоджений і не залежить від суми кредиту. В компанії розроблена уніфікована система, яка однотипно застосовується до кожної заявки. Це дозволяє почути себе бажаним клієнтом кожного боржника.

Удобство співпраці складається не тільки в оформленні документів та оперативності прийняття рішення про кредитування, але і в тому, що оформлення в офіс кредитора не обов’язкове. Це дає можливість вирішити гострі завдання на отримання грошей негайно. Обирайте відповідний засоб переведення в готівку коштів. Ви відобразите систему переведення грошей на сайт компанії. Співпраця між сторонами оформлюється у форматі електронного договору, сила якого прирівнюється до письмової угоди з відповідним регулюванням українським законодавством.

Найти МФО или займ...
RURU UAUA