Відсоткова ставка 0.4 - 1.7% в день
Сума позики 500 - 4 000 грн.
Вік позичальника 18 - 70 років
Час розгляду 10 - 20 хв.
Термін 3 - 365 днів
Способи отримання На карту
Додаткова інформація
Способи погашення
Готівкою, На банківський рахунок, На карту

Онлайн-кредити CashUP

Компанія CashUP в Києві допоможе подолати тимчасові фінансові труднощі, отримати необхідну суму в позику швидко, в режимі он-лайн. Для цього потрібно заповнити просту форму запиту, надати реквізити рахунку. Мінімальний час на розгляд заявки складає 15 хвилин, в окремих випадках трохи більше. Після схвалення гроші миттєво перераховуються на карту або банківський рахунок.

Сервіс Кеш Ап викликає довіру лояльним ставленням до позичальників, прозорими умовами кредитування, якісним обслуговуванням населення Києва і України.

Кому доступні онлайн-кредити CashUP і на яких умовах

У фінансовій організації CashUP кредит можуть отримати українці у віці від 18 до 70 років. Надавати довідки про доходи, шукати поручителів, звітувати, на які потреби будуть витрачені гроші, не потрібно. Вивчення умов, паспорт, ІПН, банківська карта, доступ до інтернету – все, що необхідно для оформлення позики.

Взяти онлайн-кредит Кеш Ап можна:

  • на суму від 250 грн до 10 тис. грн;
  • під щоденну ставку 1.7%;
  • терміном від 3-65 днів.

Рекомендується коректно заповнити поля запиту, об’єктивно оцінити терміни погашення заборгованості. Це зробить співпрацю з CashUP зручним і вигідним. Компанія для постійних клієнтів, які показали себе як сумлінні платники, скорочує терміни обробки заявки, надає знижки на повторні кредити, збільшує суму позикових коштів.

Способи повернення грошей

Кожен позичальник може вибрати відповідний спосіб погашення кредиту з декількох варіантів:

  • Оплата карткою через особистий кабінет. Тут же можна стежити за всіма кредитні операції.
  • Банківським переводом. Не забудьте вказати власні дані та ІПН щоб уникнути непорозумінь.
  • Через термінал.
  • Готівкою.

Отримання кредиту Кеш Ап на карту – хороша можливість вирішити виниклі фінансові проблеми, незалежно, знадобилося кілька сотень гривень, щоб дотягнути до зарплати або не вистачає три-чотири тисячі на завершення ремонту.

Чим корисний портал Vyborzayma

Vyborzayma – вірний помічник у виборі надійної фінансової організації. Судити про репутацію компанії дозволять реальні відгуки клієнтів.

Через наш сайт зможуть оформити credit позичальники з поганою кредитною історією, а також ті, кому відмовили банки в наданні позики. Ресурс працює цілодобово, тому залишити заявку на отримання позики можна в будь-який час.