Видача позик в MyWallet

Читать отзывы (0)
Умови позики
Відсоткова ставка: 1.20 % в день
Сума позики: 300 - 10 000 грн
Вік позичальника: 20 - 65 років
Час розгляду заявки: 15 - 20 хвилин
Термін позики: 5 - 30 днів
Способи отримання:
Способи погашення: На банківський рахунок , На карту
Похожие предложения

Название Процентная ставка Сумма займа Рассмотрение
Alexcredit 0.01 - 1.70 % в день 100 - 10 000 грн 15 - 20 минут
CashMe 1.75 % в день 500 - 10 000 грн 15 - 20 минут
CashUP 0.40 - 1.50 % в день 500 - 10 000 грн 15 - 20 минут

Ви зіткнулися з фінансовими складнощами і хочете взяти гроші у борг? Подібні проблеми виникають у багатьох жителів Києва і інших міст. Найшвидше їх можна вирішувати за допомогою кредитів на карту, які видають мікрофінансові компанії.

Мікрокредити від МФО «MyWallet»

Отримати швидку мікропозику можна в МФО “MyWallet”. Ця компанія надає послуги в області мікрокредитування. Вона видає позикові кошти своїм клієнтам на строк від п’яти до тридцяти днів. Мінімальна сума за таким кредитом становить триста гривень, а максимальна – десять тисяч гривень.

Ця мікрофінансова організація видає клієнтам термінові онлайн-позики в Україні, використовуючи єдину процентну ставку, яка складає 1,2 відсотка в день. Взяти кредит в “MyWallet” можуть люди, які досягли 20-річного віку. Максимальний вік клієнтів цієї мікрофінансової компанії може бути не більше шістдесяти п’яти років.

Кредитування через інтернет

Отримати кредити в “MyWallet” клієнти компанії можуть через інтернет. Цей спосіб кредитування дуже зручний. Для отримання кредиту в МФО “MyWallet” вам не знадобиться довідка про доходи. Не потрібна для цього і застава, а також наявність поручителів. Заявки на видачу мікропозик ця організація приймає через інтернет, що дуже зручно для позичальників.

Наші пропозиції

Підібрати позику від компанії “MyWallet” вам допоможе наш інтернет-сервіс. Автоматична система нашого порталу перенаправить вас на офіційний сайт кредитора, де ви зможете швидко скласти заявку на отримання мікрокредиту. Після цього вам залишиться лише дочекатися її схвалення, а також надходження грошей на картку.

Переваги нашого сервісу:

  • зручний вибір кредитних продуктів;
  • великий список МФО;
  • цілодобова робота;
  • високий відсоток схвалених заявок.

Послугами нашого сайту користуються багато жителів Києва, а також інших великих і малих міст. Ми співпрацюємо з надійними, авторитетними фінансовими організаціями, які видають мікрокредитні продукти на прозорих, зручних для позичальників умовах. З нашою допомогою ви швидко і вигідно для себе оформите необхідну мікропозику.