Відсоткова ставка 0.1 - 1.6% в день
Сума позики 300 - 15 000 грн.
Вік позичальника 20 - 65 років
Час розгляду 15 - 20 хв.
Термін 5 - 30 днів
Способи отримання На карту
Додаткова інформація
Способи погашення
На банківський рахунок, На карту

Ви зіткнулися з фінансовими складнощами і хочете взяти гроші у борг? Подібні проблеми виникають у багатьох жителів Києва і інших міст. Найшвидше їх можна вирішувати за допомогою кредитів на карту, які видають мікрофінансові компанії.

Мікрокредити від МФО «MyWallet»

Отримати швидку мікропозику можна в МФО “MyWallet”. Ця компанія надає послуги в області мікрокредитування. Вона видає позикові кошти своїм клієнтам на строк від п’яти до тридцяти днів. Мінімальна сума за таким кредитом становить триста гривень, а максимальна – десять тисяч гривень.

Ця мікрофінансова організація видає клієнтам термінові онлайн-позики в Україні, використовуючи єдину процентну ставку, яка складає 1,2 відсотка в день. Взяти кредит в “MyWallet” можуть люди, які досягли 20-річного віку. Максимальний вік клієнтів цієї мікрофінансової компанії може бути не більше шістдесяти п’яти років.

Кредитування через інтернет

Отримати кредити в “MyWallet” клієнти компанії можуть через інтернет. Цей спосіб кредитування дуже зручний. Для отримання кредиту в МФО “MyWallet” вам не знадобиться довідка про доходи. Не потрібна для цього і застава, а також наявність поручителів. Заявки на видачу мікропозик ця організація приймає через інтернет, що дуже зручно для позичальників.

Наші пропозиції

Підібрати позику від компанії “MyWallet” вам допоможе наш інтернет-сервіс. Автоматична система нашого порталу перенаправить вас на офіційний сайт кредитора, де ви зможете швидко скласти заявку на отримання мікрокредиту. Після цього вам залишиться лише дочекатися її схвалення, а також надходження грошей на картку.

Переваги нашого сервісу:

  • зручний вибір кредитних продуктів;
  • великий список МФО;
  • цілодобова робота;
  • високий відсоток схвалених заявок.

Послугами нашого сайту користуються багато жителів Києва, а також інших великих і малих міст. Ми співпрацюємо з надійними, авторитетними фінансовими організаціями, які видають мікрокредитні продукти на прозорих, зручних для позичальників умовах. З нашою допомогою ви швидко і вигідно для себе оформите необхідну мікропозику.