Відсоткова ставка 1 - 1.8% в день
Сума позики 200 - 20 000 руб.
Вік позичальника 18 - 75 років
Час розгляду 10 - 15 хв.
Термін 1 - 20 днів
Способи отримання Готівкою На карту
Способи погашення Готівкою, На банківський рахунок
Додаткова інформація
Сума позики
200 - 20 000 руб.
Відсотки
1 - 1.8% в день
Термін
1 - 20 днів
Вік
18 - 75 років
Час розгляду
10 - 15 хв.
Погашення кредиту
Схожі пропозиції

При фінансових труднощах сьогодні не прийнято турбувати близьких людей, колег і сусідів. Громадяни вважають за краще відразу звертатися в банки. Така тенденція чітко помітна у великих містах України. Звісно, в Києві значно простіше отримувати кредити на привабливих умовах. Швидка Готівочка цілком здатна конкурувати з більш великими мікрофінансовими організаціями, зручні онлайн-кредити належним чином встигли оцінити тисячі задоволених клієнтів.

Готівка швидше, ніж в Києві

Кандидату, який хоче брати позику, варто заздалегідь переглянути список МФО, визначити для себе пріоритети. Якщо вам потрібен лідер ринку, якого непогано знають навіть в Києві, тоді ідеальним варіантом сміливо можна вважати МФО «Швидка Готівочка». Наведемо кілька аргументів на користь співпраці з цією фінустановою:

  • В багатьох рейтингах саме ця компанія входить до списку лідерів. Тут висувають адекватні умови до претендентів, бажаючих оформляти угоди всього за кілька хвилин після отримання запиту.
  • Приємний сюрприз чекає кандидата. Весь процес узгодження параметрів договору проходить в онлайн режимі, зручна мапа сайту дозволяє заявнику моментально зорієнтуватися в алгоритмі співпраці.
  • Позики в «Швидка Готівочка» дозволяють стати володарем готівки упродовж півгодини.

Які переваги надає кредит в МФО

У більшості випадків персонал фінустанови проявляє лояльність до літніх претендентів і до зовсім молодих потенційних позичальників. Практично кожна людина здатна стати цілком реальним претендентом на «швидкі» позики безпосередньо в день звернення. На думку провідних експертів фінансового ринку, рішення взяти кредит в «Швидка Готівочка» можна вважати збалансованим і розумним. Про це свідчать численні позитивні відгуки заявників. Навіть якщо не зумієте повернути до зазначеної дати 2-3 тис. грн. переживати з цього приводу не варто, завжди є можливість пролонгації угоди. Пам’ятайте про цей фактор, обираючи надійного фінансового партнера.