Відсоткова ставка 1.75% в день
Сума позики 250 - 15 000 руб.
Вік позичальника 20 - 70 років
Час розгляду 5 хв.
Термін 5 - 30 днів
Способи отримання Готівкою На карту
Способи погашення Готівкою, На банківський рахунок, На карту
Додаткова інформація
Сума позики
250 - 15 000 руб.
Відсотки
1.75% в день
Термін
5 - 30 днів
Вік
20 - 70 років
Час розгляду
5 хв.
Погашення кредиту
Схожі пропозиції

Ситуації, при виникненні яких потрібна готівка в екстреному порядку знайомі кожному. Практика доводить, що звертатися в подібних ситуаціях в банківські структури марно. В них непросто, а найчастіше неможливо отримати гроші на адекватних умовах. При вдалому збігу обставин оформлення кредиту може розтягнутися на тиждень. І то, якщо мова йде про Київ, в регіонах України банкіри намагаються перестрахуватися, вимагаючи додаткові папери. Бажаєте, щоб ваша заявка на «круглу» суму була задоволена протягом пари хвилин? Тоді придивіться до МФО Pozichka, там працюють справжні професіонали своєї справи, готові оформляти угоди в будь-який час доби.

Доброзичлива атмосфера

Практично всі користувачі, які побажали взяти швидкі мікропозики в цій невеликій компанії звертають увагу на чудовий онлайн сервіс з численними підказками. Порядок дій здобувача онлайн позик в МФО нескладно розписати в рамках декількох пунктів:

  • Перш за все визначитеся з тим, який обсяг грн. вам реально необхідний для вирішення виниклої проблеми. Ніколи не намагайтеся задіяти сервіс позички для отримання ресурсів з запасом – так ви значно збільшите борговий тягар.
  • Потім уважно заповніть заяву на отримання мікропозики. Обов’язково вказуйте точні дані, тоді система швидше обробить відомості, не виникатиме затримок.
  • Після цього вам залишається тільки перевірити, чи надійшла мікропозика на карту в Pozichka? Якщо кошти зайшли – сміливо починайте ними користуватися.

Прекрасні перспективи для подальшої співпраці

Говорячи відверто, мікрофінансова організація Позичка не оригінальна в своєму прагненні зберегти існуючих клієнтів. Про це говорять відгуки вдячних користувачів, що надходять в онлайн повідомленнях з усієї України. Кожен наступний раз, надаючи кредитні карти, інформацію про них для того, щоб замовити позики в Pozichka, кандидат буде стикатися з більш привабливим форматом співпраці. У перспективі умови кредитування передбачають регулярне зниження ставки, допуск до більших грошових потоків, зростання часових проміжків, на які видаються гроші. До речі, залучайте своїх приятелів до комфортних кредитів, тоді вам стане легше отримати позику в Позичка. Персонал МФО миттєво нарахує вам бонуси, які нескладно потім перетворити в готівку.