Відсоткова ставка 0.01 - 1% в день
Сума позики 50 - 15 000 руб.
Вік позичальника 18 - 90 років
Час розгляду 10 - 30 хв.
Термін 1 - 30 днів
Способи отримання На карту
Способи погашення Готівкою, На карту
Додаткова інформація
Сума позики
50 - 15 000 руб.
Відсотки
0.01 - 1% в день
Термін
1 - 30 днів
Вік
18 - 90 років
Час розгляду
10 - 30 хв.
Погашення кредиту
Схожі пропозиції

Ви не вірно розрахували поточні витрати, тому терміново маєте потребу в коштах? Вирішити цю проблему вам дозволить швидка позика в Moneyveo, оформити яку можна через інтернет.

Особливості та переваги онлайн-кредитування

Швидкі онлайн позики в МФО – ідеальний спосіб вирішення фінансових труднощів. В Україні мікропозики на карту через інтернет видають багато МФО. Цими організаціями пропонуються прості, лояльні умови кредитування, що дозволяють відправляти заявки через інтернет, надаючи мінімум документів і довідок. Якщо ви вирішите оформити кредит через інтернет в одній з МФО Києва, ви зможете зробити це в найкоротші терміни. Мікрофінансові організації не вимагають обов’язкового пред’явлення документів від звертаються до них позичальників. Вони видають позики в найкоротші терміни і не звертають пильної уваги на кредитні історії клієнтів.

Кредитні продукти від МФО Moneyveo

Оперативно взяти в борг гроші жителі Києва можуть в МФО Moneyveo. Зробити це можна через інтернет, тому для отримання позикових коштів вам навіть не доведеться нікуди їхати.

Щоб подати онлайн заявку на мікропозику в цій компанії, вам буде потрібен тільки інтернет, комп’ютер, а також банківська карта. Перша позика в цій організації може бути отримана під 0,02 відсотка. Ставки на повторні кредити також невисокі, будь-які комісії і додаткові платежі відсутні.

Основні характеристики позик від Moneyveo:

  • вік позичальника – від 18 до 70 років;
  • сума 50 – 10 000 гривень;
  • термін – від доби до одного місяця;
  • процентна ставка – від 0,02 до одного відсотка в день;
  • тривалість обробки заявок – десять хвилин;
  • шляхи отримання – на карту;
  • способи погашення – готівкою, на банківську карту.

Послуги сервісу «VyborZayma»

Якщо вас цікавить швидке оформлення кредиту в Манівео, використовуйте для цього наш онлайн сервіс. Мікрофінансова компанія Moneyveo є одним з наших партнерів. Ми допоможемо вам оперативно отримати гроші в борг в цій компанії.

Для отримання швидкої позики від Манівео натисніть на кнопку «Отримати кредит». Після цього ви потрапите на офіційний портал кредитора, де зможете оформити заяву на видачу позикових коштів. Розглянувши подану заявку, кредитор повідомить вам про своє рішення. Якщо воно виявиться позитивним, позикові кошти будуть швидко перераховані на вашу банківську карту.