Відсоткова ставка 0.3% в день
Сума позики 2 000 - 25 000 руб.
Вік позичальника 21 - 99 років
Час розгляду 60 - 1440 хв.
Термін 90 - 365 днів
Способи отримання Готівкою На карту
Способи погашення Готівкою, На банківський рахунок
Додаткова інформація
Сума позики
2 000 - 25 000 руб.
Відсотки
0.3% в день
Термін
90 - 365 днів
Вік
21 - 99 років
Час розгляду
60 - 1440 хв.
Погашення кредиту

Поступова заміна сучасними і зручними послугами традиційних продуктів – природний процес, який спостерігається на фінансовому ринку. Технологічні і прості онлайн мікропозики від мікрофінансових організацій України стали одним з найбільш затребуваних фінансових рішень, особливо серед клієнтів, що цінують власний час і вибирають повний комфорт в обслуговуванні.

Позика в МФО Microcredit: ключові особливості

Оформлення позичок через онлайн сервіси – простий і зручний шлях вирішення несподівано виниклих фінансових проблем. А позика в Microcredit – це не просто доступна можливість миттєвого отримання необхідної суми, але і максимальна увага до комфорту обслуговування кожного клієнта.

Отримання грошей в борг у цій МФК дає вам можливість скористатися всіма перевагами сучасних фінансових рішень:

  • швидкість. Оформлення позики в Мікрокредит займає максимум 15 хвилин часу позичальника. Така швидкість розгляду стала можлива тільки завдяки впровадженню новітніх алгоритмів в програму верифікації клієнтів;
  • прості умови кредитування. Фінансові продукти в Microcredit представляються на гранично простих умовах: термін – до 1 року, з платежів – виключно процентна ставка. Терміни і графік погашення позики показуються на етапі заповнення online заявки (також перед тим, як взяти гроші в МФО, ви можете скористатися онлайн калькулятором для розрахунку своїх витрат). Ніяких страховок і додаткових комісій.

Чи існують обмеження при отриманні коштів в МФО Microcredit?

Ця організація, як і інші МФК, одним з основних пріоритетів вважає лояльність позичальників. Тому оформити кредит в Києві може будь-який громадянин, який досяг 18-річчя. Решта критеріїв (офіційне працевлаштування, КІ та ін.) Для компанії не є ключовими.

Для збереження лояльних відносин з організацією позичальникові досить просто своєчасно погашати одержану мікропозику.

Крім того, для постійних надійних клієнтів можливе зниження відсоткової ставки по мікропозиці (дане питання вирішується виключно в індивідуальному порядку).

Компанія Microcredit: оформлення та погашення позичок

Для отримання грошей вам необхідні тільки карта банку (підходять і кредитні, і дебетові) та доступ до мережі Інтернет.

Надіслати замовлення в Мікрокредит можна з сайту компанії або за допомогою сервісу «VyborZayma», який збирає інформацію про всі пропозиції мікрофінансових компаній міста. Так само тут можна знайти все позики на карту які надаються організацією та відгуки клієнтів про неї. Після оформлення заявки кошти надходять на вашу карту протягом 10-15 хв.