Відсоткова ставка 0.01 - 1.85% в день
Сума позики 500 - 14 999 грн.
Вік позичальника 18 - 70 років
Час розгляду 5 - 15 хв.
Термін 65 - 180 днів
Способи отримання На карту
Додаткова інформація
Способи погашення
На банківський рахунок

Як можна позбутися проблем фінансового характеру, якщо гроші відсутні? Найпростіше їх взяти в борг, а після розрахуватися за фінансовими зобов’язаннями. Причому позичити не в сумнівному місці, або у родичів, а в МФО «ForzaCredit», яка змогла здобути славу однієї з кращих організацій.

Декілька причин заручитися допомогою МФО

Життя частенько підносить нам сюрпризи і багато з них із знаком “мінус”. Щоб позбавитися від таких неприємних сюрпризів, частенько потрібна та або інша сума. Отримати її гарантовано може житель Києва в “ForzaCredit”. Причини заручитися її допомогою наступні :

  • низька відсоткова ставка. Примітно, але взяти кредит в «ForzaCredit» можна менш ніж за 2% в день. Зниження процентної ставки можливо для постійних клієнтів;
  • швидкий розгляд заявки. На розгляд піде не більше чверті години. Якщо заявка схвалена, то після цього здійснюється переказ кредиту на карту;
  • великий грошовий ліміт. 14 999 гривень – це максимальна сума позики. Також здійснюється видача невеликих кредитів в розмірі до 500 гривень;
  • вік позичальника повинен бути в межах 70 років. Мінімальний вік для подачі заявки – 18 років.

На додаток треба сказати про те, що надання позик на карту відбувається без поручителів, без застави і без перевірки кредитної історії. Відкриті прострочення ні в якому разі не стануть перешкодою на шляху отримання бажаної суми.

Етапи оформлення грошей у борг

Видаються онлайн-позики в МФО мешканцям Києва і інших міст України автоматично відразу після схвалення заявки. Подається вона у віддаленому режимі. Так що можна бути вдома, на роботі або де-небудь ще, щоб стати володарем бажаної суми. Гроші з карти можна зняти у банкоматі, або оплатити ними товар в Інтернеті, а також в точці продажів.

Повернення коштів

Після отримання кредиту в МФО варто пам’ятати, що гроші треба повернути в строк, вказаний в договорі. Не слід затягувати з виплатами, оскільки це може привести до стягнення коштів у примусовому порядку згідно із законодавством. Отримані позики в “ForzaCredit” в Україні повертаються за допомогою переказу на банківський рахунок.