Відсоткова ставка 0.667 - 1% в день
Сума позики 500 - 5 000 руб.
Вік позичальника 21 - 65 років
Час розгляду 10 - 30 хв.
Термін 1 - 30 днів
Способи погашення Готівкою, На банківський рахунок, На карту
Додаткова інформація
Сума позики
500 - 5 000 руб.
Відсотки
0.667 - 1% в день
Термін
1 - 30 днів
Вік
21 - 65 років
Час розгляду
10 - 30 хв.
Погашення кредиту
Схожі пропозиції

Щодня гостра потреба в грошах виникає у мільйонів громадян різних держав. Не є винятком в цьому плані Україна, адже більшість банків висувають надмірно жорсткі вимоги до потенційних позичальників. Цілком природно, що в цій непростій ситуації з’явилися мікрофінасові організації, готові оперативно надати гроші на адекватних умовах. Якщо ви не хочете упродовж декількох днів вивчати великий список МФО, займатися порівнянням рейтингів кредитних компаній Києва, звертайтеся відразу ж в МФО “FINHUB” – фінустанові вдалося за час свого існування завоювати репутацію відповідальної банківської структури, що здійснює кредитування в зручному онлайн форматі.

Сучасні кредити

На загальному фоні продуктів, представлених на фінансовому ринку країни, явно виграє FINHUB своїм інноваційним підходом до надання онлайн-кредитів. Особливості співпраці з претендентами можна охарактеризувати у рамках декількох пунктів:

  • Заявки, що поступають, розглядаються відразу ж після того, як їх отримують менеджери.
  • Позику може брати непрацюючий студент і пенсіонер з невеликим рівнем доходу. Повністю відсутня дискримінація за будь-якою ознакою.
  • Що стосується списку необхідних документів, то він зовсім невеликий. Мінімум формальностей чекає претендента на кредити в «FINHUB», для цього потрібна тільки діюча карта та паспорт.

Навіть у Києві фінустанова відома як відповідальний партнер, готовий своєчасно надати фінансову підтримку. Дізнатися про це нескладно, якщо відкриєте сторінку зі свіжими відгуками.

Прозорі угоди

Характерною особливістю невеликої організації можна назвати повне дотримання договірних зобов’язань. Ніколи онлайн-позики не містять неприємних сюрпризів, користувачам не доводиться виплачувати приховані комісії. Навіть штрафні санкції накладаються украй рідко, коли партнер відмовляється йти на контакт. З експертної точки зору є сенс взяти кредит в “FINHUB”, ця компанія на хорошому рахунку у аудиторів. Щоб не переплачувати завжди завчасно питайте про пролонгацію угоди.