Відсоткова ставка 0.0 - 0.65% в день
Сума позики 300 - 15 000 грн.
Вік позичальника 18 - 75 років
Час розгляду 1 - 15 хв.
Термін 7 - 30 днів
Способи отримання На карту
Додаткова інформація
Способи погашення
Готівкою, На банківський рахунок, На карту

Мало хто знає, що гостра конкурентна боротьба, що розгорнулася між фінустановами позитивно позначилася на умовах українських компаній. Все частіше клієнтів заманюють бездоганним сервісом, пропонують оформляти кредитування в рамках спеціальних пільгових програм співробітництва. Розгорнута аналітика ринку наочно доводить, що МФО Dinero є одним з перспективних партнерів в Україні серед фінансових структур. Підтвердити це висловлювання зовсім нескладно, достатньо лише сказати, що першу мікропозику заявник здатний отримувати за унікальною схемою. Мало того, що заявка буде розглянута безпосередньо в день надходження, так ще не передбачена оплата за використання позикових коштів! Саме так компанія Дінеро бореться за розширення кола постійних клієнтів, пропонуючи взяти гроші за нульовою ставкою.

Цілком адекватні вимоги

У деяких кандидатів виникають сумніви – чи не занадто завищені вимоги до претендентів? З усією впевненістю скажемо, що на мікропозики в МФО цілком здатний розраховувати кожен житель Києва, який відповідає наступним критеріям:

  • Сервіс співпрацює в онлайн режимі виключно з повнолітніми заявниками.
  • Володарем позики в Дінеро стане тільки людина, здатна підтвердити громадянство України.
  • Обов’язково врахуйте, що умови оформлення кредитів передбачають наявність у кандидата дійсного паспорта.
  • Не варто розраховувати навіть на 1 гривню, якщо заявник на момент звернення має непогашені онлайн позики на карту.
  • В обов’язковому порядку сервіс передбачає необхідність мати кредитні карти. Саме на них зараховуються позикові грн.

Відсутність «драконівських» штрафних заходів

Відгуки рясніють даними про те, що багато фінустанов намагаються не тільки заробити, надаючи гроші в кредит, а й нажитися на складнощах, виникаючих у клієнта. Беремося стверджувати, що мікрофінансових організація Dinero не входить в число недобросовісних партнерів. Відправляючи онлайн замовлення в МФО завжди можна зберігати спокій, впевненість у сприянні компанії при виникненні непередбачених складнощів. Як це проявляється на практиці? Наведемо лише один вдалий приклад. Якщо позика в Dinero.com.ua виявляється на межі прострочення, досить попередити менеджмент до настання дати повернення про необхідність пролонгації. Представник в офісі тут же продовжить угоду без накладення санкцій.