Відсоткова ставка 1.75% в день
Сума позики 500 - 10 000 руб.
Вік позичальника 18 - 70 років
Час розгляду 15 хв.
Термін 7 - 30 днів
Способи отримання На карту
Способи погашення Готівкою, На банківський рахунок, На карту
Додаткова інформація
Сума позики
500 - 10 000 руб.
Відсотки
1.75% в день
Термін
7 - 30 днів
Вік
18 - 70 років
Час розгляду
15 хв.
Погашення кредиту
Схожі пропозиції

Незграбні моменти нікому не приносять задоволення в житті. Особливо, коли мова заходить про фінансову підтримку близьких людей. Погодьтеся, що досить неприємне відчуття приниження охоплює людину, коли рідні люди категорично відмовляються надати гроші в борг. З появою спеціалізованих фінустанов така проблема майже повністю зникає. Щасливим володарем швидкої позики легко і просто стає будь-яка адекватна людина. Обов’язково перед укладенням угоди треба переглянути умови кредитування, щоб сума грошей що підлягає надалі поверненню вас не шокувала. У цьому плані досить непоганий сервіс компанії Кешмі, готової до швидкого вивчення матеріалів в заявках, що надходять з усієї України. Стабільне МФО має гідні відгуки від цілого ряду користувачів.

Оформлення кредиту, його цікаві особливості

Персонал прагне оформляти угоди максимально швидко, рахунок часу йде на хвилини. Відправляючи онлайн замовлення на мікропозику здобувач повинен віддавати собі звіт в основних перевагах майбутньої угоди:

  • Кожен пункт зобов’язань і всі умови прозорі. Заявнику не треба переживати, прийнявши рішення взяти кредит у одного з явних лідерів ринку фінпослуг.
  • Персонал МФО CashMe працює в режимі «нон-стоп». Чи припускаєте, що необхідність в фінансах здатна виникнути вночі? Надійний онлайн сервіс дозволяє отримувати кошти в грн. онлайн, незалежно від часу доби по всій території України.
  • Особливі гарантії керівництво компанія CashMe представляє при обробці інформації особистого характеру. Дані кандидатів ніколи не покидають межі офісного простору.

Перспективи подальших угод

Цілком природно, що онлайн позики в МФО щорічно привертають дедалі більшу кількість активних користувачів. У порівнянні з цілою низкою аналогічних продуктів позику в CashMe в подальшому обіцяє значну економію жителям Києва і віддалених регіонів. Справа в тому, що кожна наступна позика надається за більш привабливою програмою, спеціально створеної для постійних замовників. Таким чином вірним вважається твердження про те, що всі подальші мікропозики на карту обійдуться дешевше в плані обслуговування. Крім того, передбачено помітне спрощення різного роду формальностей. Переважна більшість людей після успішного завершення першого договору обслуговуються в автоматичному режимі.