Відсоткова ставка 1.91% в день
Сума позики 800 - 3 000 грн.
Вік позичальника 18 - 60 років
Час розгляду 5 хв.
Термін 5 - 30 днів
Способи отримання На карту
Додаткова інформація
Способи погашення
На банківський рахунок, На карту

Ситуації, пов’язані з нестачею грошових коштів, можуть виникати практично з кожною людиною в будь-якому місці і в будь-який час. Актуальною є ця проблема і для громадян України. Швидко усунути фінансовий розрив, що утворився, без тривалих очікувань, зборів документів і довідок дозволяють МФО. Серед очевидної різноманітності пропозицій, доступних жителям Києва і інших міст країни, привертають увагу позичальників послуги, які презентує мікрофінансова компанія Cashinsky.

Умови кредитування в МФО

Мікрофінансова компанія пропонує позики на карту з моментальною видачею. Допустима максимальна сума кредиту становить 3 тисячі гривень. Термін використання грошей може становити до 30 днів, причому погасити борг позичальник може передчасно, не втрачаючи кошти на відсотках. З огляду на дистанційний формат співпраці, отримати кредит готівкою можна шляхом зняття коштів з банківської карти.

Переваги, які відрізняють мікропозики Cashinsky:

  • додаткові привілеї для постійних клієнтів (допускається зниження ставки до 40% з одночасним збільшення ліміту до 5 тисяч гривень);
  • оформлення позики можливо з будь-якого пристрою, через яке передбачено підключення до інтернету;
  • оперативне реагування на онлайн заявку і швидке винесення позитивного рішення;
  • можливість відправити запит на позику в будь-який час доби без обмеження;
  • захист особистих даних позичальника та інформації, переданої в обробку через сервіс.

Як отримати позику в МФО Cashinsky

Коли виникає складна фінансова ситуація і потрібні додаткові кошти, МФО Cashinsky пропонує клієнтам швидко впоратися з проблемою і взяти мікропозику. Отримати позику в Cashinsky можна слідуючи за найпростішою схемою:

  • Пройти реєстрацію на сайті МФО.
  • Подати запит на отримання позики.
  • Дочекатися схвалення заявки (до 15 хвилин).
  • Отримати кошти на карту.

Щоб скористатися кредитними послугами досить наявності паспорта та картки банку. Вік позичальника повинен становити не менше 18 років, що відкриє для нього доступ до безперешкодного отримання матеріальної підтримки. Специфіка роботи компанії полягає в наданні онлайн доступу до засобів, що набагато спрощує процес оформлення і отримання фінансової допомоги. Грамотне ставлення до власних зобов’язань дозволяє виключити неприємності і зробити партнерство зручним і вигідним обом сторонам.