Видача позик в Морей грошей

Читать отзывы (0)
Умови позики
Відсоткова ставка: 0.80 - 1.60 % в день
Сума позики: 500 - 10 000 грн
Вік позичальника: 18 - 70 років
Час розгляду заявки: 7 хвилин
Термін позики: 1 - 70 днів
Способи отримання:
Способи погашення: Готівкою , На банківський рахунок , На карту
Похожие предложения

Название Процентная ставка Сумма займа Рассмотрение
Alexcredit 0.01 - 1.70 % в день 100 - 10 000 грн 7 минут
CashMe 1.75 % в день 500 - 10 000 грн 7 минут
CashUP 0.40 - 1.50 % в день 500 - 10 000 грн 7 минут

Море Грошей – інтернет-сервіс, що спеціалізується на моментальної видачі грошових позик до зарплати. Послуга доступна українцям старше 21 років, які проживають в Києві та інших містах України. Умовами співпраці передбачена видача коштів терміном від 5 до 30 днів. При необхідності клієнт може продовжити цей період до 70 днів, а в окремих випадках – до 1 року. Для пролонгації договору йому необхідно попередньо погасити заборгованість за відсотками. Процентна ставка нараховується щодня. Її розмір варіюється від 0,8%.

Щоб оформити через портал Море Грошей онлайн-кредит, клієнту необхідні:

  • паспорт та ІПН;
  • особиста банківська карта, відкрита в будь-якому з банків, що працюють на території країни (зарплатна, кредитна, для виплат і т. д.);
  • доступ до мережі Інтернет та мобільний телефон.

Як оформити онлайн-кредит на карту?

Онлайн оформлення кредиту на картку через сервіс Море Грошей проводиться досить просто. Клацніть по зеленому банеру “отримати позику” і система автоматично відкриє нове вікно на сайті кредитора. У меню виберіть послугу “отримати гроші”. Користуючись підказками, коректно заповніть поля з особистої і контактною інформацією. Після відправлення заявки очікуйте надходження коштів. Як правило, online credit зараховується на карту протягом 20 хвилин.

При першому зверненні на порталі Море Грошей на ім’я кожного позичальника відкривається особистий кабінет. Він дозволяє відстежувати всі операції по позиках. З його допомогою також можна вносити поточні платежі шляхом критичного перекладу. Клієнти, які оформляють кредити на карти повторно, користуються скасованої формою подачі заявок. Для постійних користувачів передбачені більш вигідні умови співпраці зі зниженими процентними ставками.

Vyborzayma: інформаційний помічник у виборі кредиту

Наш портал Vyborzayma допоможе кожному відвідувачу оформити позику в Києві і інших містах України швидко, вигідно і безпечно. На даній сторінці сайту ми публікуємо відгуки про компанію Море Грошей, складені реальними клієнтами цієї організації. Кожен відправлений коментар проходить ретельну перевірку. Тексти розміщуються тільки в тих випадках, коли клієнт вже оформив онлайн-кредити на карту. На підставі відгуків формується рейтинг компанії. Дана інформація є відкритою. Вона допомагає нашим відвідувачам визначитися з вибором того чи іншого кредитора.