Відсоткова ставка 0.049 - 1.85% в день
Сума позики 3 000 - 200 000 руб.
Вік позичальника 18 - 80 років
Час розгляду 5 - 30 хв.
Термін 10 - 1095 днів
Способи отримання Готівкою На банківський рахунок На карту
Способи погашення Готівкою, На банківський рахунок, На карту
Додаткова інформація
Сума позики
3 000 - 200 000 руб.
Відсотки
0.049 - 1.85% в день
Термін
10 - 1095 днів
Вік
18 - 80 років
Час розгляду
5 - 30 хв.
Погашення кредиту

З появою в Україні кредитних компаній нового типу значно зросла кількість вигідних фінансових пропозицій і динаміка обслуговування клієнтів. Отримати необхідну допомогу у скрутний момент життя стало набагато простіше та, головне, швидше, ніж у банку – оперативні онлайн позики в МФО значно спрощують справу.

Вигідні пропозиції фінансового супермаркету

Фінансові програми компанії організовані таким чином, що позика в ФКС доступна найширшим верствам населення, які проживають в Києві, великих і маленьких містах в різних регіонах країни. Різні кредитні продукти, призначені конкретним категоріям громадян, мають обмеження максимальної суми позики:

  • Позика 20000 доступна всім претендентам;
  • 50000 – пенсіонерам;
  • 100000 – морякам;
  • 200000 – працюючим і підприємцям.

З огляду на пріоритетність споживача, компанія ФКС надає клієнтам повну свободу вибору програми, цільового використання отриманих коштів і способу їх повернення. Щоб взяти оперативно мікропозику на карту, потрібен мінімальний пакет документів, наявність телефону і доступу в інтернет.

Як працює онлайн сервіс

Оперативно знайти і оцінити актуальні пропозиції МФО допомагає інформаційний довідник «VyborZayma», де легко порівняти всі умови кредитування банківських організацій і вибрати кращі. Тут же представлена основна довідкова інформація – реквізити кожної компанії, її рейтинг і реальні відгуки позичальників.

Для оформлення заявки не потрібно залишати сторінку – сервіс автоматично перенаправить здобувача на сайт кредитора, де подальше оформлення кредиту відбуваються в онлайн форматі. На сайті фінансово – кредитного супермаркету детально описані умови кожної програми, представлена форма заявки на кредит і віртуальний калькулятор для попередніх розрахунків суми заборгованості і разових платежів.

Алгоритм швидкої позики

Фінансування в МФО ФКС доступно всім – при відсутності інтернету і телефону, можна просто звернутися в офіс, щоб отримати кваліфіковану консультацію і гроші в борг у одному місці. Набагато простіше оформити онлайн замовлення на мікропозику в віддаленому режимі в будь-якій точці України, при наявності банківської карти всі формальності можуть зайняти всього декілька хвилин. Максимальна сума і термін кредитування визначаються індивідуально в кожному конкретному випадку, в ідеальному випадку здобувач може розраховувати на 200000 грн строком на 3 роки.