Відсоткова ставка 1.9% - 1.9% в день
Сума позики 500 - 1 500 руб.
Вік позичальника 18 - 75 років
Час розгляду 5 - 30 хв.
Термін 3 - 15 днів
Способи отримання На карту
Способи погашення На банківський рахунок
Додаткова інформація
Сума позики
500 - 1 500 руб.
Відсотки
1.9% - 1.9% в день
Термін
3 - 15 днів
Вік
18 - 75 років
Час розгляду
5 - 30 хв.
Погашення кредиту

Життя непередбачуване, тому ніхто з нас не може бути впевненим у тому, що завтра гостра нестача коштів його не торкнеться. Але боятися цього неприємного сюрпризу не варто, так як сьогодні з’явилася величезна кількість сервісів, які дозволяють, не покидаючи стін будинку, взяти гроші в борг.

Пропонуємо вашій увазі сервіс eCredit, який створений финкомпанией “ПЛАЗА ФИНАНС” в м. Київ і є повноцінним членом українського фінансового ринку. Підтверджують його легітимність ліцензії і пакет офіційної правовстановлюючої документації. МФО eCredit надає швидкі позики фізичним і юридичним особам. Територіальне охоплення організації – вся Україна

Як взяти гроші в кредит?

Умови кредитування в даній української МФО мають на увазі ряд обмежень. Про них повинен знати кожний потенційний позичальник:

 • отримати позику зможе громадянин, віком від 18 до 75 років;
 • гроші видаються під 1,9% в день;
 • мінімальний розмір позики становить 300 грн., максимально можливий становить 1000 грн .;
 • період кредитування становить 3 – 15 днів;
 • отримати гроші можна на картки VISA, а також Master Card;
 • інструментом погашення є кредитна карта.

Як отримати термінову онлайн мікропозику?

Оформлення позики здійснюється на сторінці сервісу в режимі онлайн. Щоб взяти в борг кредитні кошти, необхідно діяти в такій послідовності:

 • Позичальник авторизується в особистому акаунті на сайті, визначається з розміром кредиту і вказує кількість днів, на які позику буде отримано.
 • Одержувач коштів спрямовує онлайн замовлення в eCredit. Для цього в запропонованому вікні потрібно заповнити рядки, що вимагають вказівки конфіденційних даних позичальника, його контактів і адреси електронної пошти.
 • За бажанням громадянин може заповнити додаткові поля і вказати місце офіційного працевлаштування, фактичний сімейний стан. Ці відомості можуть значно вплинути на прийняття рішення про надання кредиту.
 • Після подачі заявки на позику в eCredit слід почекати деякий час. Оператор банку зателефонує до заявника і повідомить про прийняте рішення. Якщо по заявці слідує відмова, то заявникам в таких випадках пропонується список партнерів, які надають аналогічні кредити.
 • Переказ грошей. Після повідомлення громадянина про прийняття компанією позитивного рішення, перераховуються мікропозики на карту заявника через 30 хвилин. Реквізити банківського інструменту вказуються в особистому кабінеті кредитоотримувача і проходять верифікацію.

Кредитними грошима можна скористатися, сплачуючи покупки/послуги готівковим способом або картою.

Повернення грошей

Процедура повернення позичених грошей виконується дуже просто. Кредитоотримувачу потрібно авторизуватися в особистому кабінеті, натиснути опцію «повернення» і вказати суму до оплати. Таким чином, з банківської картки зніметься задана сума.

При своєчасній оплаті відсотків наша віртуальна компанія дає можливість своїм кредитоотримувачам продовжувати термін дії договору.

Інтернет-сервіс eCredit строго стежить за конфіденційністю інформації. Тому дані, що отримуються від клієнтів при укладенні угод, захищаються міжнародними спецстандартами провідних процесингових центрів.