Відсоткова ставка 1.9 - 2.4% в день
Сума позики 300 - 10 000 руб.
Вік позичальника 18 - 65 років
Час розгляду 1 - 10 хв.
Термін 1 - 30 днів
Способи отримання На карту
Способи погашення На карту
Додаткова інформація
Сума позики
300 - 10 000 руб.
Відсотки
1.9 - 2.4% в день
Термін
1 - 30 днів
Вік
18 - 65 років
Час розгляду
1 - 10 хв.
Погашення кредиту
Схожі пропозиції

Мало хто полюбляє оформляти великий пакет документів для того, щоб отримувати позикові ресурси. Банківські структури не в змозі швидко обслуговувати здобувачів України. Причина подібного положення досить банальна – керівництво банків намагається в точності дотримуватися корпоративних умов, які давно застаріли. Значно простіше оформлення позик відбувається в нових компаніях, що становлять істотну конкуренцію вже діючим фінустановам. Серед достатку організацій, мабуть, варто виділити МФО CreditUP, яка пропонує цікаві, актуальні кредитні продукти. Судячи з відгуків кандидатів мікропозики надаються за цілком нормальним вимогам, які нескладно виконувати. Навіть невеликий кредит від КредітАП обійдеться вигідніше в плані його обслуговування, ніж в численних конкуруючих установах, що працюють в цьому сегменті.

Вигідні кредити, адекватний сервіс

Постараємося неупереджено розписати особливості співпраці з МФО КредітАП. Перерахуємо особливо важливі моменти в декількох параграфах, рекомендуємо при підписанні угоди звертати на них увагу:

  • Стандартну онлайн заявку через сервіс розглядають буквально за декілька хвилин.
  • Менеджментом розроблені зручні варіанти готових шаблонів договорів. Практично всякий дорослий громадянин України здатний узяти мікропозику для вирішення вузького завдання. Певні суми грн пропонують по заявках для лікування і хорошою відпустки, для шопінгу в Києві і ремонту техніки, що вийшла з ладу.
  • Від вас обов’язково зажадають кредитних карток, адже саме на них відбувається зарахування грошей.
  • Ніколи онлайн позики в CreditUP не вимагають надання значної кількості офіційних підтверджувальних паперів.

Зручна можливість взяти кошти

Прагнучи випередити інших гравців ринку, мікрофінансова компанія CreditUP фактично не обмежує час кредитування. Це справді революційне рішення стало сенсаційним в Україні. Після того, як зараховано позику на карту в МФО, користувач знаходить абсолютну свободу дій. Відстежувати, яка сума боргу на конкретний момент часу зовсім нескладно, для цього досить зайти в свій віртуальний кабінет. Що стосується проблеми дотримання часових рамок, то вони взагалі відсутні! Достатньо лише вчасно погашати відсотки, що набігли та продовження угоди відбудеться в автоматичному режимі.