Відсоткова ставка 0.01% в день
Сума позики 1 000 - 100 000 грн.
Вік позичальника 21 - 69 років
Час розгляду 30 - 60 хв.
Термін 182 - 1825 днів
Способи отримання Готівкою
Додаткова інформація
Способи погашення
Готівкою, На банківський рахунок, На карту

Ще нещодавно позичальники побоювалися отримувати кредити в МФО через високі відсоткові ставки і приховані платежі. Сьогодні ситуація змінилася. За допомогою мікро кредитів на карту свої фінансові проблеми вирішують багато жителів Києва та інших міст України.

Переваги мікрокредитування

Сьогодні видачею населенню грошових позик займаються не лише банки, але і невеликі мікрофінансові компанії. Взяти позику в МФО значно простіше, ніж у банку, тому сьогодні все більше людей прибігають до послуг цих організацій. МФО в Україні не лише видають гроші готівкою в руки своїх клієнтів, але і переказують кошти на їх картки, гаманці, банківські рахунки.

Отримати позикові кошти на рахунок або картку набагато зручніше, ніж відвідувати офіс кредитної компанії. На вулицях Києва та інших великих міст часто бувають пробки, тому поїздка в офіс здатна забрати багато часу. Онлайн-кредити економлять час позичальників, адже для їх отримання не обов’язково навіть виходити з хати.

Кредитування через інтернет

МФО “CreditCash” видає кредити своїм клієнтам в Україні через інтернет і пропонує лояльні умови кредитування. Ця мікрофінансова організація не пред’являє завищених вимог до своїх клієнтів, тому отримати в ній гроші можуть навіть ті позичальники, які мають не занадто привабливі кредитні історії. Щоб оформити кредит в МФО “CreditCash”, клієнтам компанії не доводиться підтверджувати свою платоспроможність.

Умови отримання позики:

  • термін кредитування – від 182 до 1825 днів( від 6 до 60 місяців);
  • час розгляду – не більше години;
  • вік клієнтів – від 21 року до 69 років;
  • сума мікрокредиту – від однієї до ста тисяч грн.

Щоб взяти кредит в «CreditCash» в Києві, позичальникові слід заповнити заявку. Складається вона за допомогою спеціальної форми, розміщеної на сайті компанії. При складанні заяви клієнт вказує свої паспортні дані, номер телефону, термін і суму позики, а також місто, в якому він планує отримувати гроші. Заповнену заявку позичальник відправляє кредиторові, який розглядає її і інформує про прийняте рішення.