Багато людей, яким терміново необхідна позика цікавляться, які документи потрібні для кредиту, як швидко оформляються формальності в банках. Відразу скажемо, що МФО набагато лояльніше ставляться до клієнтів, пакет документів, які необхідно надавати зведені до мінімуму. Потрібно тільки паспорт, також необхідно при собі мати ІПН. Отримання готівки в Ощадбанку може бути пов’язане з цілою низкою труднощів, від вас можуть зажадати кілька довідок.

Розумна альтернатива

Якщо ви звернетеся до послуг МФО, вас не буде хвилювати питання – який документ потрібен для кредитів, мінімум часу займе процедура оформлення. Тим, кому терміново потрібен кредит в Києві, слід зрозуміти перевага невеликих фінансовими компаній перед солідними фінансовими установами:

  • отримувати кошти в Україні можна в онлайн режимі безпосередньо на карту, доступні великі суми в грн;
  • мінімальний перелік документів для кредитного позики, не висуваються вимоги щодо наявності кришталевої кредитної історії;
  • не вимагається довідка про рівень заробітку, стабільності вашого фінансового становища;
  • яких саме віддати перевагу фінансових партнерів – виключно ваша справа, ніхто не забороняє подавати заявки відразу ж в кілька установ, збільшуючи шанси на позитивне рішення проблеми.

Специфіка фінансового ринку Києва

Статус столиці накладає певний відбиток на це місто. Тут значно простіше стати володарем солідних грошових коштів на прийнятних умовах. Пов’язано це з тим, що тут представлені десятки організацій, що конкурують між собою. Тому, перед тим, як взяти кредити готівкою в Києві в перших-ліпших компаніях, приділіть кілька хвилин свого часу на вивчення сторінок каталогу. Напевно ви зможете знайти більш вигідну, оптимальну саме для вас пропозицію. До речі, не завжди висувається вимога особистого відвідування офісу, всі питання можна вирішувати в онлайн режимі.

Згоден з обробкою моїх персональних даних відповідно до політикі конфіденційності