Видача позик в Євро Гроші

Читать отзывы (0)
Умови позики
Відсоткова ставка: 1.90 % в день
Сума позики: 1 000 - 10 000 грн
Вік позичальника: 21 - 65 років
Час розгляду заявки: 5 - 30 хвилин
Термін позики: 1 - 30 днів
Способи отримання:
Способи погашення: На банківський рахунок , На карту
Похожие предложения

Название Процентная ставка Сумма займа Рассмотрение
Alexcredit 0.01 - 1.70 % в день 100 - 10 000 грн 5 - 30 минут
CashMe 1.75 % в день 500 - 10 000 грн 5 - 30 минут
CashUP 0.40 - 1.50 % в день 500 - 10 000 грн 5 - 30 минут

Трансформація традиційних галузей за рахунок впровадження сучасних технологій – невідворотний процес, що відбувається у всіх сферах діяльності людини. І результатом таких змін у фінансовому секторі стала поява МФО, які активно розвивають послугу оформлення кредиту на карту клієнта.

Мікрофінансові компанії – сучасні драйвери змін сфери кредитування, які задають тон стандартам якості і швидкості обслуговування позичальників.

МФО Євро Гроші – кращий вибір на ринку мікрокредитування України

Компанія Євро Гроші – один з лідерів ринку споживчих позик країни, що надає доступне фінансування своїм клієнтам на взаємовигідних умовах.

Оформлення швидкої позики в цій організації має ряд ключових переваг:

  • комфорт позичальника. У МФО одним з ключових правил роботи є зручність використання їхніх послуг. Цей онлайн сервіс дозволяє отримати гроші перебуваючи в будь-якому зручному вам місці без необхідності надання об’ємного пакета документів;
  • швидкість. Онлайн заявку на мікропозику розглядають не довше 15 хвилин. Більше немає необхідності в довгих очікуваннях і виснажливому спілкуванні з менеджерами;
  • прозорі умови кредитування. Вибираючи Євро Гроші, ви точно знаєте всі майбутні витрати на обслуговування боргу ще на етапі заповнення форми на сайті. Позичальник платить тільки процентну ставку.

Позика в Євро Гроші: чи всім дають гроші в борг?

Одна з ключових особливостей МФО – лояльність до позичальників. Щоб оформити кредит необхідний тільки паспорт (мінімальний вік для обслуговування – 18 років) і банківська карта. Наявність у вас роботи, статус КІ і інші параметри практично не важливі.

Якщо ви будете відповідально обслуговувати свою заборгованість, то вам не просто завжди буде доступна позика, а й умови її надання будуть переглядатися у бік зменшення процентної ставки.

Онлайн позики в МФО: як оформити?

Для отримання грошей в Києві від компанії Євро Гроші можна скористатися або сайтом компанії, або сервісом «VyborZayma».

Для оформлення заявки необхідно заповнити коротку онлайн-форму з ключовою інформацією про себе. Після чого протягом 15 хвилин організація прийме по ній рішення. Як правило, мікропозики на карту видаються за 15 хвилин.

Погашати заборгованість можна або з особистого кабінету (платежем з карти), або за допомогою банківського переказу (підходить будь-який банк країни). Кожен позичальник вибирає той метод, які йому зручніше.