Видача позик в Ваша Готівочка

Читать отзывы (0)
Умови позики
Відсоткова ставка: 2 % в день
Сума позики: 200 - 7 000 грн
Вік позичальника: 18 - 70 років
Час розгляду заявки: 15 хвилин
Термін позики: 1 - 16 днів
Способи отримання: ,
Способи погашення: Готівкою , На банківський рахунок , На карту
Похожие предложения

Название Процентная ставка Сумма займа Рассмотрение
KrediTEN 0.01 % в день 200 - 7 000 грн 15 минут
Miloan 0.01 - 1.60 % в день 500 - 7 000 грн 15 минут
Твої Гроші 2 % в день 300 - 7 000 грн 15 минут

Мікрофінансова організація «Ваша Готівочка» – швидкі гроші онлайн

Втомилися постійно шукати відповіді на запитання: «Де взяти грошей?». Банки і заможні родичі – не Ваш варіант? Тоді МФО «Ваша Готівочка» онлайн-кредит надасть в найстисліші терміни. Ви не будете бігати за стосом довідок по інстанціях, стояти в чергах до кредитного спеціаліста організації – Вам доведеться всього лише заповнити онлайн-заявку на позику.

Як видається кредит в компанії «Ваша Готівочка»

Щоб отримати необхідні кошти, перш за все, варто відвідати сайт цієї мікрофінансової організації і заповнити актуальну анкету-заявку на надання позики. Всі дані потрібно вводити максимально коректно, щоб нівелювати ймовірність відмови через невірно подану інформацію.

Суму і термін займ необхідно визначати самостійно в спеціальному фільтрі. Після цього можна відправляти анкету на верифікацію кредитним фахівцям. Чекати рішення доведеться недовго (не більше 15 хвилин). Після схвалення можна відвідати найближчий офіс організації і отримати гроші готівкою або, попередньо вказавши необхідні реквізити, простежити швидке зарахування грошей на карту.

Умови кредиту в МФО «Ваша Готівочка»:

  • Доступна сума позики від двохсот до семи тисяч грн .;
  • Можна користуватися позиковими коштами до 16 днів;
  • Щоб претендувати на позику, необхідно бути повнолітнім громадянином України, але не старше сімдесяти років;
  • Процентна ставка нараховується щодня і становить не менше 2%.

Прочитати відгуки про компанію «Ваша Готівочка» можна на офіційному сайті МФО або на профільних форумах. Офіси організації розташовані в Києві та ще в кількох великих містах України. Послугами цього МФО вже встигли скористатися кілька десятків тисяч українців, які швидко отримали необхідні кошти для вирішення нагальних питань. Після співпраці з МФО «Ваша Готівочка» можна також залишити свій відгук про її роботу, щоб орієнтувати потенційних позичальників про доцільність затії. Лояльні і спрощені умови надання грошей здобули подібними кредитами всеукраїнську славу. Позики-онлайн користуються популярністю не тільки в Києві. Гасити кредит можна дистанційним способом, використовуючи карту або банківський переказ. При бажанні Ви можете самостійно відвідати офіс організації і сплатити гроші готівкою. Зручний сервіс «VyborZayma» пропонує своїм відвідувачам тільки перевірені компанії з бездоганною репутацією.