Видача позик в Pozika

Читать отзывы (0)
Умови позики
Відсоткова ставка: 2 % в день
Сума позики: 500 - 5 000 грн
Вік позичальника: 18 - 70 років
Термін позики: 10 - 21 днів
Способи отримання:
Способи погашення: Готівкою , На банківський рахунок , На карту
Похожие предложения

Название Процентная ставка Сумма займа Рассмотрение
Dinero 0.00 - 1.30 % в день 300 - 5 000 грн 0 - 20 минут
FINHUB 0.67 - 1 % в день 500 - 5 000 грн 0 - 20 минут
Капуста у кишені 1.50 - 2 % в день 500 - 5 000 грн 0 - 20 минут

В умовах економічної кризи, яка має місце в Україні, банківські кредити стали доступні далеко не кожній людині, яка потребує додаткової фінансової підтримки. Альтернативним вирішенням проблеми, що дозволяє оперативно впоратися з нестачею коштів, стає звернення до послуг небанківських кредитних організацій. У МФО взяти мікропозику набагато швидше і доступніше, ніж у банку або навіть у знайомих. У Києві їх послуги завойовують все більше число прихильників. У числі компаній, що мають високий рейтинг і безліч позитивних відгуків, виділяється МФО Pozika – впевнений гравець на кредитному ринку країни.

Що пропонує мікрофінансова компанія Pozika

Клієнти мікрофінансової компанії можуть розраховувати на експрес-обслуговування без обмежень місця проживання та рівня поточної прибутковості. Кредитор пропонує позику в розмірі від 500 до 5 тисяч гривень. При цьому кінцева сума боргу, яку покладе на себе позичальник, буде визначена системою в індивідуальному порядку.

Особливості та переваги співпраці

Доступні мікропозики в Позика можуть оформити повнолітні громадяни, готові взяти на себе серйозні фінансові зобов’язання і які мають можливість повернути заборгованість. Серед переваг звернення за кредитом можна виділити:

  • зручний і зрозумілий інтерфейс офіційного сайту, завдяки чому оформлення позики не викликає труднощів навіть у новачка;
  • можливість відправити онлайн замовлення через сервіс в будь-який час;
  • для зарахування коштів приймаються будь-які кредитні карти, емітовані українським банком;
  • позика на карту в МФО оформляється протягом декількох хвилин, термін очікування грошей становить до 15-20 хвилин.

Як отримати позику в МФО

Щоб оформити кредит від Позика, позичальникові необхідно всього лише пройти нескладну реєстрацію в системі і вказати кредитні очікування. Заявка буде розглянута на предмет відповідності особистості позичальника. До уваги буде взята і кредитна репутація клієнта (відсутність непогашених кредитів, загальна кількість позик).

Той факт, що онлайн позики в Pozika оформляються дистанційно, передбачає передачу особистих відомостей і фінансової інформації, яка проходить обробку відповідно до внутрішніх алгоритмів сервісу. Надійна система захисту гарантує відсутність ризиків витоку будь-якої інформації і несанкціонованої передачі конфіденційних відомостей.